Головна Спорт Шок в Іспанії. «Барселона» вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Шок в Іспанії. «Барселона» вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

769
«Барселона» вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Барселона» на своєму полі крупно обіграла «ПСЖ» — 6:1. У «Барселони» відзначилися Неймар, Лейвін Курзава, Луїс Суарес, Ліонель Мессі і Серхіо Роберто.

«Барселона»: тер Штеген, Маскерано, Піке, Умтіті, Рафінья (Серхі Роберто, 76), Ракітіч (Андре Гомиш, 84), Бускетс, Іньєста (Арда Туран, 65), Мессі, Суарес, Неймар.

«ПСЖ»: Трапп, Сілва, Маркиньос, Менье, Курзава, Верратті, Моура, Матуіді, Дракслер, Рабио, Кавані.

Нагадаємо, перший матч завершився з рахунком 4:0 на користь команди з Парижа, відповідно, щоб вийти в наступний раунд, «Барселоні» потрібно було забити більше чотирьох м’ячів і не пропустити. На самому початку другої 45-хвилинки головний арбітр зустрічі за знесення Неймара в штрафній гостей призначив 11-метровий, який втілив Ліонель Мессі — 3:0.

Запам’ятався уболівальникам і Левен Кюрзава (40-а), який вразив власні ворота. У парижан гол забив Едінсон Кавані (62). В паралельному матчі, що проходив у Дортмунді, «Боруссія» розгромила лісабонську «Бенфіку» з рахунком 4:0 і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Зазначимо, до цього жодній команді в історії ЛЧ не вдавалося відіграти відставання в 4 м’ячі, отримане в першому матчі.